Atrakcje

Wybierając na miejsce swojego noclegu okolice Krynicy Zdrój, czyli zachwycający Tylicz warto zwrócić uwagę na to, jak można spędzać tutaj czas.

Latem

mamy do zaproponowania państwu wycieczki piesze bądź rowerowe po szlakach Beskidu sądeckiego którymi można dojść do szczytu Jaworzyny Krynickiej.

W sąsiedztwie znajduje się farma Lama gdzie można nauczyć się jeździć konno bądź wybrać się na wycieczkę w terenie.
Okolica sprzyja spokojnemu odpoczynkowi na łonie natury, a także zdrowemu i aktywnemu trybowi życia. Niedaleko od obiektu znajduje się źródełko wody mineralnej z właściwościami leczniczymi i wspomagająca trawienie, przy którym jest plac zabaw i przyrządy do ćwiczeń.

W pobliżu jest również zabytkowa cerkiew greko-katolicka św. Kosmy i Damiana z 1743r, a w rynku znajduje się kościół z 1612r pod wezwaniem św. Piotra i Pawła. Ok. 4 km od obiektu znajdują się okopy Konfederatów Barskich.

 

W Krynicy

obok Tylicza jest góra Parkowa z koleją linową która zawiezie państwa na jej szczyt gdzie czekają na górze atrakcje takie jak Rajskie Ślizgawki, które dostarczają dużo wrażeń. Jest również sankostrada czynna cały rok obok lodowiska. Każdy kto chce dostać zastrzyk adrenaliny ma do dyspozycji park linowy.

Zimą

mamy natomiast do zaoferowania tylickie trasy narciarskie. Mają one zróżnicowany poziom trudności z malowniczymi zimowymi pejzażami. 300 m od budynku znajduje się stacja narciarska Master-ski a 1,5 km dalej jest Stacja narciarska Tylicz z wyciągiem krzsełkowym.

W odległości ok 9km od obiektu znajduje się Jaworzyna Krynicka z koleją gondolową dla tych czują niedosyt w szaleństwach na tylickich stokach. Oprócz Jaworzyny w Krynicy są również stacje na Słotwinach.

Po całym dniu na nartach, obiedzie i odpoczynku można poszaleć na krynickim lodowisku które jest czynne cały sezon.

Polecamy także wyprawy na skuterach śnieżnych które znajdują się w sąsiedztwie.

 

Kontakt

Zapytaj o wolne pokoje tel kom: +48 509217741

Dojazd

Położenie naszej kwatery. Mapa dojazdu GPS

Galeria

Foto dom, pokoje otoczenie. Galeria Tylicz